5 Mayıs 2018
Category:
servis
Comments: 0

Konya Karatay Demirdöküm Servisi 0332 350 55 55

Konya Karatay Demirdöküm Servisi

Demirdöküm marka kombilerin tüm ihtiyaçları için açılan firmamız siz kulanıclar için arıza , bakım , yedek parça , satış ve montaj hizmetleri sunmaktadır .Konya’nın geneline hizmet veren firmamız haftanın nereyse her günü hizmet vermektedir . Kombinız arızalandığı zaman kesinlikle telaş yapmayın biz yanınızdayız uygun fiyat politıkası ile siz değerli kulanıclara hizmet için burda olduğumuzdan şüphe duymayın . Konyanın Selçuklu ilçesinde hizmet veren firmamız Konya’nın karatay – meram – selçuklu ilçelerinin hepsine hizmet vermektedir . Konya Demirdöküm Servisi Olarak hizmet verdiğimiz mahalleler aşağıda listemizde mevcut tur .

Konya Karatay Demirdöküm Servisi Bakım Hizmeti

Her ev ve iş yerlerinde ısıtma olarak yada sıcak su olarak kulanılan cihazların her yıl düzenli olarak bakım yapılması gerekmektedir. Bakımları düzenli olarak yaptırmak cihazınızın ömrunu uzatır .Parçaların daha uzun sure çalışması ve kış sezonunda daha çok çalışan cihazların sizi yarı yolda bırakmadan devam etmesi icin cihaz bakımları önemli dır. Bir diğer soru ise yakıt tasarrufu yakıt tasarrufu sağlar baca temizliği ve gaz ayar kontrolü yapıldığı için cihazlarınız daha verimli çalışmaya başlar . genleşme tankı ise hava kalmaya bilir ve delinmeler kaçırmalar su basıncı yükselmeler oluşa bilir bu nedenden cihazlarınızın yılık olarak bakımlarını yaz aylarında yaptırmanız daha iyi olacaktır .

Konya Karatay Demirdöküm Kombi Arıza 

Konya’da demirdöküm markasının satışını yapmış olduğu birçok marka cihaz bulunmaktadır. Bu cihazların tabi ki arızalanmalarını istemeyiz fakat diş etkenler ve bakım sorunları yuzunden cihazlar arıza vere bilir bu tur arızalarda ise firmamız tüm gücü ile cihazınızın yanında olmaktadır. kombilerin arıza durumunda servis personelleri gelerek cihazınızın arızalarını tespit eder ve size arızalı parcanın kaynagını açıklar müşteri talebi üzerine arızalı olan parçalar değiştirilir. Arıza durumunun neden yaptığı servis personel tarafından açıklanarak .Sizlere önlem almanız adına size bilgiler sunar .

Konya Karatay Demirdöküm Servisi Yedek Parça

Konya’da yedek parça konusunda öncü olan firmamız siz kullanıcıların yedek parça beklemeden anında değişmesi için yedek parçaları stok yapıyor ve sizler için satışa sunuyoruz. Yedek parça fiyatlarını  en minimal seviyede tutmaya çalışan firmamız kullanıcılar tarafından iyi karşılanmaktadır . Yedek parça hizmetlerimiz siz değerli kullanıcılar tarafı nada satış yapılmaktadır. Kombi ana kart tamiratı yapmakta olan firmamız ana kartları pahalı malzemeler olduğu için ana kart tamirini yapmakta ve her malzemelere 1 yıl garanti vermektedir

Konya Karatay Demirdöküm Servisi Servis Aracı 

Konya’da gezici olarak gezen servis araçlarımız mevcuttur. kullanıcı olarak servis merkezimize çağrılarınız servis talebiniz  ulaştığı zaman gezici en yakın servis aracını sizin için bize bildirmiş olduğunuz konuma yönlendiriyoruz. Yakın bölgede servis aracımız bulunmadığı zaman siz kullanıcıları bekletmeden Servis merkezinden size yeni bir servis aracı çıkararak işlemlerinizi hızlı bir şekilde çözüyoruz .Servis araçlarımızda ise cihazların tüm yedek parçaları nereyse hepsi bulunmakta ve servis personel ekibi tekrar malzeme tarik etme için servis merkezine dönmeden sizlere yedek parça sunmaktadır.

Konya Selçuklu Demirdöküm Servisi Tesisat temizleme ( Petek Temizleme )

Konya  Demirdöküm Servisi Olarak Tesisat Temizleme konusunda’da siz müşterilerimize yardımcı oluyoruz. evinizde bulunan petek , boru , Kolektör , Mobil boru Sistemi , Kombi  olarak tüm temizlik işlemlerini yapmaktayız. Tesisat temizleme konusunda uzman ekip ile tesisatta oluşan çamur ,kır , kotu su ve mırık olarak adlandırılan tesisat üzerindeki zararlı maddeleri temizliyoruz ve koruma altına alıyoruz. bu işlem yaklaşık 1 -2 saat olarak sürmekte . tesisat petek temizliği önemi ise cihazınızın içerisinde su dolaşımını sağlayan parçalardan pompa ve 3 yolu tamir takım olarak adlandırılan malzemelerin parçalara zarar verdiği tespit edilmiştir . bu parçaların arızalanmaması adına ve tesisat dolaşım suyunun yoğunluk olarak ağır olmaması için tesisat temizliği 2 – 4 yıl arasında yapılması gerekir. peteklerde alt bölge ısınmama problemi ile karşılanan arızalar , yakıyoruz ama ısınmıyor gibi arızalar , cihazından kötü sular geliyor gibi arızalar , cihazım kısa sure çalışıyor gibi arızalarda kesinlikle tesisat temizliği yapılması önerilir

Neden Karatay Konya Demirdöküm Servisi Tercih edmeliyim

Konya’da Uzun yıllardır hizmet veren firmamız . Memnun müşteri bizim için önemlidir. bir müşteri bin müşteri kavramı olarak çalışan firmamız . Müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Kombi bakım ve yedek parça konusunda konya’da 10 binlerce cihazlara hizmet veren firmamız müşterilerden gelen öneriler üzerine size daha çok özen göstermekte teknolojiyı yakından takıp ederek sizlere daha kısa zamanda hizmet sumak için çalışmakta . Biz sizlerin yaşamakta olduğu tüm mekanlara saygı göseterır ve tıtıtz davranırız  .

Karatay Demirdöküm Servisi : Acıdort ,Akabe ,Akbaş ,Akçeşme ,Akifpaşa ,Akörenkışla ,Aziziye ,Başak ,Başgötüren ,Büyük Sinan ,Çatalhüyük ,Çataltömek ,Çelebi ,Çengilti ,Çimenlik ,Doğanlar ,Doğuş ,Elmacı ,Emirgazi ,Erenler ,Erler ,Esentepe ,Fetih ,Fevziçakmak ,Gaziosmanpaşa ,Hacı Hasan ,Hacıibalı ,Hacısadık ,Hacıveyiszade ,Hacıyusufmescit ,Hamzaoğlu ,Hasandedemescit ,İstiklal ,Kalenderhane ,Karaaslandede ,Karaaslanüzümcü ,Karaciğan ,Karadona ,Karakaya ,Karakulak ,Katrancı ,Kayacıkaraplar ,Keçeciler ,Kerim Dede ,Keykubat ,Kızören ,Köprübaşı ,Köseali ,Kumköprü ,Kuzgunkavak ,Mengene ,Nakipoğlu ,Orhangazi ,Ortakonak ,Ovakavağı ,Sakyatan ,Saraçoğlu ,Sarıyakup ,Selimsultan ,Şemsitebrizi ,Tatlıcak

0 Paylaşımlar

Comments are closed.

Call Now Button Bizi Arayın Teknik Servis

Bizi Arayın 0332 350 55 55