Termostatik Vana İle Tasarruf İmkanı

Her Oda da Farklı Sıcakık

Termostatik vana, odanızın sıcak­lığını koruyan otomatik kontrol elemanıdır. Termostatik başlık  içinde bulunan sıvı sensör, oda sıcaklığı arttığında genleşir ve gövde milini iterek vanayı kapatır. Oda sıcaklığı düştüğündeyse büzü­lür, içeride sıkışmış olan yay mili geri iter, vana tekrar açılır. Termostatik Vana ile ilgili bilmeniz gerekenler

* Oda sıcaklığında 1 °C’lik azalma, yaklaşık %6 tasarruf anlamındadır.

* Radyatör soğursa vana ayarını değiştirmeyi­niz. Radyatör yüzeyinin soğuması, ortam ısısının istenilen dereceye ulaştığı anlamına gelir. Bu durumda radyatörün üst kısmı sıcak, alt kısmı soğuk olabilir.

* Termostatik vananın hava ile temasını kesmeyi­niz. Vana önüne herhangi bir eşya yerleştirmek isterseniz arada en az 15 cm’lik boşluk bırakı­nız.

Termostatik vana kullanımı yakıt tasarrufu yapmamızı sağlamaktadır. Günümüzde kombi sistemleri en gelişmiş ısınma sistemleri arasındadır. Fakat teknolojinin ilerlemesi ile yeni kombi sistemleri ve daha az yakıt yakına yardımcı olacak kombi sistemleri icat edilmektedir, şuan kullanılmakta olan sistemlerden en tasarruflusu termostatik vana sistemleridir. Termostatik vana sayesinde her odanın ısısını istediğiniz oranda ayarlayabilirsiniz ve böylelikle tasarruf yapmış olacaksınız. Kombi sistemlerinde dikkat edilmesi gereken en önemli özellik yakıt tasarrufu ve yakıtın güvenli bir şekilde kombi tarafından ısıya çevrilmesidir. Sizin için en güvenli ve tasarruflu kombi sistemlerini evlerinize montaj yapmakta ve kombilerde kullanılan vana gibi parçaların en kalitesini siz müşterilerimiz için özenle seçmekteyiz.

Konya Termostatik Vana

Kombi tamiri ve ayarları için insanlar bazı firmalarla iletişim ve ulaşım sıkıntısı çekmektedirler, bizim firmamız ise size 24 saat ulaşım sistemi sunmakta aynı zamanda sınırsız hizmet vermektedir. Sizin için en kaliteli ve tasarruflu vana tamiri, vana arızası, vana ayarları gibi sorunlarda destek olmaktayız. Uzman ekibimiz sayesinde termostatik vana ayarları kısa bir süre içerisinde yapılır, vana arızaları kısa bir süre içerisinde tamir edilip gerekli olan yedek parçalar firmamız tarafından karşılanır. Yedek parça değişimi ya da parça değişimi gibi onarım işlemleri için ücretler müşterilerden temin edilmektedir.

Termostatik vanalar tüm Avrupa ülkelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ülkemizde ise birçok bölgede kullanılmaya başlanmış ve tasarruf için önem taşımaktadır. Termostatik vanalar oda belli bir ısıya ulaştığında kendiliğinden ısı ayarını otomatik olarak düşürmektedir böylelikle odanın ısısını siz istediğiniz oranda ayarlayabilirsiniz. Termostatik vanaların kullanımı kolaydır müşterilerimiz için uzman ekibimiz tarafından termostatik vana kullanımı montaj işlemleri sırasında anlatılmakta ve bilgi verilmektedir. Termostatik vana kullanımı kolay ve zahmetsizdir, siz değerli müşterilerimiz için her türlü hizmeti sunmaktayız.

Eca Marka Termostatik Vana Satış ve Montajı için iletişim kurabilirsiniz,

0 Paylaşımlar
Call Now Button Bizi Arayın Teknik Servis

Bizi Arayın 0332 350 55 55